Apie mus

Kviečiam tave prisijungti į mūsų gyvenimo tyrinėjimo kelionę! Čia gyvena tikra motinystė ir spalvota vaikystė.

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę po dešimties darbo metų švietimo bei lavinimo srityje, pagaliau savo žinias pritaikyti praktikoje bei pasiteisinusiais atradimais pasidalinti! Augu kartu su savo mažyle, o įžvalgomis mielai dalinuosi su jumis.

Emos sritis ir meistrystė šiuo metu yra augti ir kasdien mokytis naujų dalykų. Todėl džiugiai dalinamės ankstyvojo ugdymo(si) idėjomis bei patarimais. Taip pat, mums pasiteisinusiomis knygomis, žaislais ir veiklomis. Mano, Miglės, kasdienybė susideda iš skanių akimirkų virtuvėje, kokybiško turinio (knygų, podcastų, filmų) bei mamystės life hack’ų.

Draugaukim ir atraskim mažus, o gal ir didelius stebuklus.

Profesinėje srityje dirbu su edukacinių produktų bei paslaugų, švietimo, ugdymo rinkodara ir komunikacija. Per visą darbinį dešimtmetį turėjau galimybę nukeliauti visą švietimo kelią. Nuo darbo ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, mokymo centro leidykloje „Šviesa” atnaujinimo, privačios mokyklos atidarymo ir įvedimo į rinką iki ankstyvojo ugdymosi studijos patiems mažiausiems rinkodarinių strategijų kūrimo ir įgyvendinimo.

Iki motinystės tiek vizualų, tiek tekstinį turinį kūriau savo mylimiems klientams – Šiaurės licėjus, Family Lab Academy, Alfa vaikai, 3 Banginiai papildomo ugdymosi studija.

Dabar džiaugiuosi turėdama galimybę atsikvėpti, pagaliau skirti laiko savo asmeninėms idėjoms bei jų įgyvendinimui. Norite ką nors sugalvoti ir sukurti kartu? Parašykit man!

Sekite mūsų kasdienius nuotykius Mažas Didelis Gyvenimas instagramo paskyroje >>.