Tėvystės programa „Augame kartu”: 4-8 gyvenimo mėnesiai

tevystes programa mylu mazas didelis gyvenimas augame kartu seminarai tevams
Kviečiame jus prisijungti prie išskirtinės, teoriją, praktiką bei nuolatinį specialistų palaikymą derinančios, tėvystės programos jau šį spalį! Iš savo patirties su Dovile žinome, kiek nerimo ir abejonių bei klausimų kyla pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais.

NAUJIENA: prie tėvystės programų galite jungtis bet kokiu, jums patogiu metu. Nuo šiol nebereikės laukti konkrečių programos starto dienų – jei turite poreikį, galite jungtis dabar pat ir per 1 d.d. gausite prieigą prie visų seminarų bei mūsų uždaros grupės facebook platformoje.

Abi su Dovile, turėjome savo mamystės karjeroje momentų, kai atrodo, kad nieko nežinai. Kai labai pritrūksta palaikymo, specialisto patarimo ar tiesiog kitos mamos greta. Kuri išgyvena tą patį. Ir tikrai supras tave. Tad šią programą sukūrėme būtent tam – jūsų ramybei ir aiškumui. O ramūs ir laimingi tėvai – ramus ir laimingas kūdikis.

Todėl šioje programoje Jūsų laukia:

Specialistai

8 profesionalų seminarai pačiomis svarbiausiomis ir aktualiausiomis temomis būtent jūsų mažylio amžiaus tarpsniui. Negaiškite jėgų ir savo laiko naršydami abstrakčią informaciją apie “pirmuosius metus” ar “visus miego regresus”. Čia pasakosime tik apie tai, kas svarbu dabar. Konkrečiai, aiškiai ir praktiškai. Prie kiekvieno seminaro Jums bus pridėta ir patogi atmintinė, kurią galėsite išsisaugoti ir nuolat turėti patogiai prieinamą.

Visi seminarai Jums bus prieinami 4 mėnesius, tad galėsite juos peržiūrėti Jums patogiausiu metu. O esant reikalui ar mažyliui paaugus – vėl sugrįžti ir pasikartoti žinias. Kiekvienas video seminaras suskirstytas trumpais skyreliais pagal temas, tad bus patogu ir lengva greitai susirasti reikiamą informaciją.

Uždara ir saugi bendruomenė

Virtualus palaikymo kaimas! Natūralu jei žiūrint seminarus jums iš pradžių nekils klausimų. Labai tikėtina, kad jie visi pasipils eigoje, jums išbandant teoriją praktikoje, mažyliui augant ar pradedant naują etapą. Ką daryti tada? Nesijaudinkite, jūs neliksite vienos(-i)!

Visus programos dalyvius pakviesime prisijungti į uždarą grupę, kurioje Jūsų lauksime mes, Miglė ir Dovilė, bei kiti mūsų programos specialistai. Čia 4 mėnesius nevaržomai galėsime diskutuoti aktualiais ir rūpimais klausimais, dalintis patirtimi bei atradimais.

Reguliariai kviesime Jus prisijungti į LIVE pokalbius su mūsų programos bei kitais, išoriniais ekspertais, užduoti klausimus bei gauti papildomų žinių įvairiomis aktualiomis temomis, kurios galbūt netilpo į seminarus.

Programos lektoriai ir seminarai:

seminarai apie kudikiu miega fizine raida sveikata ir vel sloga
kada vaikui valyti dantis logopede kada pradeda kalbeti kudikiu raida

Uždara ir saugi palaikymo bendruomenė

augame kartu sklandi pradzia seminarai tevams kursai besilaukiant programa nestumas mazas didelis gyvenimas
augame kartu sklandi pradzia seminarai tevams kursai besilaukiant programa nestumas mazas didelis gyvenimas

Investicija į žinias bei ramesnį Jūsų miegą

189 Eur investicija Jums garantuoja:

• 8 specialistų seminarus (juos žiūrėti neribotą kiekį kartų galėsite net 4 mėn.) + atmintinės prie jų;

• 4 mėnesius uždaroje mūsų bendruomenės Facebook grupėje;

• Programos partnerių naudas bei pasiūlymus.

Kada rekomenduojame prisijungti?

4-6 mažylio gyvenimo mėnesiais! Bet tikrai galima ir vėliau! O vietą į norimą programos grupę gali rezervuotis iš anksto. Įsigydama programos narystę pasirink norimą starto datą.

NAUJIENA: prie tėvystės programų galite jungtis bet kokiu, jums patogiu metu. Nuo šiol nebereikės laukti konkrečių programos starto dienų – jei turite poreikį, galite jungtis dabar pat ir per 1 d.d. gausite prieigą prie visų seminarų bei mūsų uždaros grupės facebook platformoje.

Jei turite klausimų, mielai jų lauksime: migle@mazasdidelis.lt arba labas@mylu.lt.

Programos partneriai