Tėvystės programa „Sklandi pradžia”: besilaukiantiems ir ką tik susilaukusiems (0-3 mėn)

Išskirtinė programa apie pasirengimą tėvystei bei pirmuosius tris kūdikio gyvenimo mėnesius, kurioje jūsų laukia visos reikiamos teorinės žinios, praktiniai patarimai bei saugi ir palaikanti bendruomenė! NAUJIENA: prie tėvystės programų galite jungtis bet kokiu, jums patogiu metu. Nuo šiol nebereikės laukti konkrečių programos starto dienų – jei turite poreikį, galite jungtis dabar pat ir per 1 d.d. gausite prieigą prie visų seminarų bei mūsų uždaros grupės facebook platformoje.

programa besilaukiantiems ir susilaukusiems sklandi pradžia seminarai nėščiosioms žindymo kursai gimdymo seminaras

Šią programą sukurėme mes, Dovilė Šafranauskė ir aš Miglė Rimeikė. Abi tiek besilaukdamos, tiek jau tapusios mamomis, turėjome savo mamystės karjeroje momentų, kai atrodo, kad nieko nežinai. Kai labai pritrūksta palaikymo, specialisto patarimo ar tiesiog kitos mamos greta. Kuri išgyvena tą patį. Ir tikrai supras tave. 

Mūsų tikslas kuriant šią programą buvo ne tik aukščiausio lygio specialistai bei naujausia ir kruopščiai atrinkta informacija. Šalia to itin svarbus palaikymas ir šiltas, žmogiškas kontaktas bei reali, tikra ir praktiška mamiška patirtis.

Todėl šioje programoje Jūsų laukia:

Specialistai

9 profesionalų seminarai pačiomis svarbiausiomis ir aktualiausiomis temomis ruošiantis mažylio atėjimui į pasaulį bei pirmiesiems mėnesiams drauge. Prie kiekvieno seminaro Jums bus pridėta ir patogi atmintinė, kurią galėsite išsisaugoti ir nuolat turėti patogiai prieinamą.

Visi seminarai Jums bus prieinami 6 mėnesius (jei renkatės tik dalį programos „Susilaukus” – 2 mėn), tad galėsite juos peržiūrėti Jums patogiausiu metu. O esant reikalui – vėliau sugrįžti ir pasikartoti žinias. Kiekvienas video seminaras suskirstytas trumpais skyreliais pagal temas, tad bus patogu ir lengva greitai susirasti reikiamą informaciją.

Uždara ir saugi bendruomenė

Virtualus palaikymo kaimas! Natūralu jei žiūrint seminarus jums iš pradžių nekils klausimų. Labai tikėtina, kad jie visi pasipils eigoje, mažyliui jau atkeliavus. Ką daryti tada? Nesijaudinkite, jūs neliksite vienos(-i)!

Visus programos dalyvius pakviesime prisijungti į uždarą grupę, kurioje Jūsų lauksime mes, Miglė ir Dovilė, bei kiti mūsų programos specialistai. Čia 6 mėnesius (jei renkatės tik dalį programos „Susilaukus” – 2 mėn) nevaržomai galėsime diskutuoti aktualiais ir rūpimais klausimais, dalintis patirtimi bei atradimais.

Reguliariai kviesime Jus prisijungti į live pokalbius su ekspertais, užduoti klausimus bei gauti papildomų žinių įvairiomis aktualiomis temomis, kurios galbūt netilpo į seminarus.

Tikros mamiškos patirtys

Prie kiekvieno specialisto seminaro aš, Miglė, pasidalinsiu savo dar „šviežiomis” patirtimis, pasiteisinusiais (ir ne!) dalykėliais bei rekomendacijomis.

Mano video įrašuose rasite praktinių patarimų, padėjusių pasiruošti laukiant mažylio: nuo sąrašų kaip susikrauti ligoninės krepšius iki svarbiausių pirkinių.

Taip pat, pasidalinsiu praktine patirtimi kaip sklandžiau išgyventi jau su mažyliu ištinkančius iššūkius, apie kuriuos seminaruose kalba lektoriai.

O atmintinėse prie mano video įrašų bus nuorodų į straipsnius, konkrečius daiktus bei kitas rekomendacijas.

Programos lektoriai ir seminarai

seminarai nesciai besilaukiant besilaukiancia kursai
seminarai apie kudikiu naujagimiu miega fizine raida sveikata ir vel sloga

Uždara ir saugi palaikymo bendruomenė

sklandi pradzia seminarai tevams kursai besilaukiant programa nestumas mazas didelis gyvenimas
sklandi pradzia seminarai tevams kursai besilaukiant programa nestumas mazas didelis gyvenimas

Investicija į žinias bei ramesnį Jūsų miegą

Pilna programa besilaukiantiems ir susilaukusiems

189 Eur investicija Jums garantuoja:

  • 9 specialistų seminarus (juos žiūrėti neribotą kiekį kartų galėsite net 6 mėn.) + atmintines prie jų;
  • Miglės video įrašus prie kiekvieno specialisto seminaro su asmenine patirtimi, praktinėmis įžvalgomis bei (ne)rekomendacijomis;
  • 6 mėnesius uždaroje mūsų bendruomenės Facebook grupėje + 5 papildomus seminarus;
  • Programos partnerių naudas bei pasiūlymus.

Dalinė programa jau susilaukusiems

100 Eur investicija Jums garantuoja:

  • 4 specialistų seminarus (juos žiūrėti neribotą kiekį kartų galėsite net 2 mėn.) + atmintines prie jų;
  • Miglės video įrašus prie kiekvieno specialisto seminaro su asmenine patirtimi, praktinėmis įžvalgomis bei (ne)rekomendacijomis;
  • 2 mėnesius uždaroje mūsų bendruomenės Facebook grupėje + 5 papildomus seminarus;
  • Programos partnerių naudas bei pasiūlymus.

Kelintą nėštumo mėnesį rekomenduojame prisijungti?

Maždaug nuo šešto! Bet tikrai galima ir vėliau!

NAUJIENA: prie tėvystės programų galite jungtis bet kokiu, jums patogiu metu. Nuo šiol nebereikės laukti konkrečių programos starto dienų – jei turite poreikį, galite jungtis dabar pat ir per 1 d.d. gausite prieigą prie visų seminarų bei mūsų uždaros grupės facebook platformoje.

Jei turite klausimų, mielai jų lauksime: migle@mazasdidelis.lt arba labas@mylu.lt.

Programos partneriai