Sąlygos ir taisyklės

Bendrosios sąlygos

 1. Šios Mažas Didelis Gyvenimas naudojimosi sąlygos (toliau – Sąlygos) taikomos naudojimuisi www.mazasdidelis.lt svetaine (toliau – Svetainė), kuri priklauso Miglei Rimeikei, ind. veiklos nr.: 912350 (toliau – mazasdidelis.lt).
 2. Kiekvieną kartą naudodamiesi Svetaine turite būti susipažinę su šiomis Sąlygomis, ypač, jeigu naudojatės patarimais apie susijusiais su fizine ir psichine sveikata. Naudodamiesi šia Svetaine patvirtinate, jog esate susipažinę su šiomis Sąlygomis ir įsipareigojate besąlygiškai laikytis jų ir bet kurių kitų sąlygų ar politikų.
 3. Šios sąlygos turi tokią pačią teisinę galią kaip ir sutartis sudaryta tarp jūsų ir mazasdidelis.lt.

Straipsniai

 1. Mazasdidelis.lt puslapyje yra talpinami straipsniai, nuomonės, įžvalgos, kurios yra nurodytų autorių intelektinė nuosavybė.
 2. Jų turinyje gali pasitaikyti informacijos susijusios su emocine ar fizine sveikata. Nepaisant to, kad mes stengiamės užtikrinti pateikiamo turinio kokybę, prieš priimdami sprendimus dėl savo emocinės ar fizinės sveikatos, jūs privalote pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
 3. Svetainėje jums yra suteikta galimybė komentuoti straipsnius ir produktus. Jūsų pateikiamuose komentaruose negali būti:
  1. necenzūrinės leksikos;
  2. įžeidžiančių komentarų;
  3. tautinę, rasinę, religinę ir kitą neapykantą skatinančių komentarų;
  4. grasinančių komentarų;
  5. reklamos.

Prekių pardavimas

 1. Kiekvienos mazasdidelis.lt parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės parduotuvėje.
 2. Mazasdidelis.lt prekės, nurodytos parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių. Prekės taip pat gali neatitikti jūsų subjektyvių lūkesčių.
 3. Užsakymo metu nurodytos kainos taikomos visoms prekėms ir paslaugoms. Mūsų kainos nurodytos eurais ir apima šiuo metu taikomą įstatymuose numatytus mokesčius ir neapima pašto ir pakavimo ar kitų papildomų paslaugų, jei nėra aiškiai sutartos alternatyvos.
 4. Jei nesate patenkinti jūsų pasirinktomis prekėmis (išskyrus personalizuotas prekes), galite jas grąžinti mums per 14 dienų nuo gavimo. Mes galime jums pasiūlyti grąžinamąją išmoką, jei produktai bus grąžinti visiškai puikios būklės, nenaudoti ir su originalia nepažeista/nepraplėšta pakuote.
 5. Prekių pristatymas atliekamas siunčiant produktus jūsų nurodytu adresu arba į pasirinktą paštomatą. Jūs garantuojate ir nurodote, kad su užsakymu buvo pateiktas visas ir teisingas pristatymo adresas. Jei dėl neteisingų pristatymo adreso duomenų atsiranda papildomų pristatymo išlaidų, jūs prisiimate jų išlaidų atsakomybę.
 6. Pristatymą atlieka trečiosios šalys, kurios veikia pagal savo sąlygas. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių veiksmus. Mes neatsakome už pristatymą ir vėlavimą dėl force majeure aplinkybių. Force majeure aplinkybėmis laikomos karas, riaušės, aukštesnės institucijos trukdžiai, pramoniniai ginčai, streikai ar lokautai, žaliavų ar energijos trūkumai, taip pat neišvengiami eksploatavimo ar transporto sutrikimai, pvz., elektros energijos tiekimo sutrikimai, gaisras, potvyniai arba neigiamas transportavimo oro poveikis.

Intelektinės nuosavybės teisės

 1. Visas turinys, įtrauktas į mūsų Svetainę, įskaitant, bet neapsiribojant  produktais, vaizdais, nuotraukomis, prekių ženklais, muzika, garsais, vaizdo įrašais, dokumentais, piešiniais, skaičiais, logotipais, meniu, tinklalapiais, grafika, spalvomis, schemomis, dizainu, yra mazasdidelis.lt ar trečiųjų šalių nuosavybė ir yra saugoma nacionalinių ir tarptautinių autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės įstatymų. Jūs negalite atgaminti, skelbti, platinti, rodyti, modifikuoti, kurti išvestinių darbų iš Svetainės turinio ar jo dalies be išankstinio, aiškaus, raštiško mazasdidelis.lt sutikimo.
 2. Mazasdidelis.lt turi išimtinę teisę savo nuožiūra leisti ar uždrausti bet kokį atgaminimą, skelbimą, platinimą, rodymą, modifikavimą, išvestinių kūrinių kūrimą ar naudojimą bet kokiu būdu, visiškai ar iš dalies, turinį.

Klientų aptarnavimas

 1. Iškilus klausimams ir (arba) problemoms, susijusioms su Svetaine, su mazasdidelis.lt galite susisiekti el. paštu labas@mazasdidelis.lt. Mes padarysime viską, ką galime, ir atsakysime kaip įmanoma greičiau.

Prieinamumas ir atsakomybė 

 1. Nors dedame visas paslaugas, kad Svetainė būtų prieinama 24/7, mes neprisiimame atsakomybės, jei dėl techninių priežasčių bus negalima užtikrinti nepertraukiamo Svetainės prieinamumo. 
 2. Mazasdidelis.lt atsako tik už tokius tiesioginius nuostolius, jei jo teisinis atstovas arba vienas iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjas) pažeidė esminę sutartinę prievolę arba jei nuostoliai atsirado dėl didelio mazasdidelis.lt, jo teisinio atstovo ar vieno iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjų) aplaidumo ar ketinimų. 

Alternatyvus ginčų sprendimas 

 1. Bet koks ginčas, susijęs su mūsų Svetaine, turi būti išspręstas jūsų ir mazasdidelis.lt derybomis el. paštu labas@mazasdidelis.lt
 2. Tuo atveju, jeigu ginčas kyla tarp jūsų ir paslaugų teikėjo, mes, nors neprisiimame jokios atsakomybės, galime jums padėti išspręsti kilusį ginčą.
 3. Jei ginčo neįmanoma išspręsti pirmiau minėtu būdu, jis išsprendžiamas naudojant Europos Komisijos valdomą elektroninio ginčų sprendimo platformą. Šioje platformoje taip pat galite rasti daugiau informacijos apie vartotojų teises, ginčų sprendimą ir nacionalinį kontaktinį centrą savo šalyje.

Baigiamosios nuostatos

 1. Mazasdidelis.lt turi teisę visiškai arba iš dalies perduoti bet kokias sutartis sudarytas su jumis ar paslaugų teikėjais. 
 2. Šios Sąlygos gali būti vienašališkai Nebegėda keičiamos ar atnaujinamos iš anksto jums nepranešus. Todėl kiekvieną kartą, kai užsisakote paslaugas ar perkate prekes turite susipažinti su šiomis Sąlygomis.
 3. Ginčų sprendimui kylantiems tarp jūsų ir mazasdidelis.lt yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė ir jurisdikcija.

2021 m. vasario 19 d.

Kontaktinė informacija:

Miglė Rimeikė, migle@mazasdidelis.lt, ind. veiklos nr. 912350