Vaikiška spinta, Vaikiški atradimai

Vaikiški rūbai naujagimiui – kas labiausiai pasiteisino?

Kūdikių vaikiški rūbai naujagimiui

Besilaukiant, turbūt viena smagiausių veiklų – vaikiški rūbai. Jų paieškos ir pirkimas. Tačiau, tik jau būdama mama ir keletą mėnesių perrengdama kūdikį po du-tris ar daugiau kartų per dieną supratau kokių rūbų iš tiesų reikia naujagimiui. Taigi, labai džiaugiuosi, kad nepasidaviau pagundai ir neprisipirkau kalnų rūbelių anksčiau.

Kodėl? Nes būčiau prisipirkus nesąmonių! Šita liūdna tiesa galioja tik pirmakartėms mamoms. Prisipažinkim, juk perkam pagal grožį, o apie patogumą dažnai nepagalvojame. Arba tiesiog nieko apie tai nežinome.

Mano siūlymas: jei tik turite vaikišką paveldą siūlančių draugių – imkit. IMKIT VISKĄ! Išsiskalbkit, susirūšiuokit komodoje pagal dydžius ir pirmą mėnesį naudokit. Naudokit ir dar kartą naudokit. Tada labai greitai pastebėsite, kad vieno ar kito tipo rūbelius ar jų derinius skalbiate triskart dažniau nei kitus. Tokiu būdu atrasite  kas jums tinka, patinka ir yra patogu jūsų mažyliui. O tada galėsite ramia širdimi rinktis ir pirkti naujus, tikrai tiksiančius rūbelius. Taip pat, jau būsite supratusi KAIP GREITAI tuos rūbelius kūdikiai išauga. Taigi, dings noras pirkti daug – žemė jums padėkos.

Vaikiškų rūbelių paveldėjimo idėja man labai patiko ir dėl tvarumo principo. Vienas kūdikis tikrai nesunešioja savo rūbelių iki galo. Dabar iš patirties galiu pasakyti, kad ir trys kūdikiai nesunešioja. Pati kai kuriuos rūbus jau sukroviau ir perdaviau ketvirtai mamytei, kurios mažylis jais džiaugsis! Čia, tiek perkant, tiek parduodant, puikiai pasitarnauja Vinted platforma.

O man asmeniškai, naujagimio aprangoje labiausiai pasiteisino šie vaikiški rūbai:

siaustinukai – visiškai nuostabus išradimas. Siaustinukai palengvins pirmus, ir taip streso pilnus, persirenginėjimus. Pavyzdžiui, naudojau juos po pižamomis kaip apatinukus. Keičiant sauskelnes tikrai patogiau nei smėlinukai;
pėdutės – kelnės ir pižamos/šliaužtinukai su pėdutėmis eliminuoja pamestų kojinių paieškas;
užtrauktukai – visuose šliaužtinukuose, kombinezonuose ir pižamose tai yra magija. Ypač naktimis;
užsegami smėlinukai – kol vaikelis itin mažas ir išvis nenulaiko galvos bei greitai pravirksta, geriau laikytis atokiau nuo per galvą uždedamų rūbelių.

Žinau ką galvojate – kuo skiriasi siaustinukas nuo smėlinuko ir romperiuko? O taip, šitie keisti pavadinimai ir man pradžioje buvo tikras galvos skausmas! Tai štai, trumpa instrukcija kas yra kas:

Visiškai nekalbėjau apie romperius, nes man jie kažkoks nesusipratimas. Jų esmė, kad atsisega klynas ir vaiką reikia visą nuo galvos sukišti į tą rūbą. Per visą jo ilgį. Tikiu, kad patogu keisti sauskelnę. Bet aprengti – kančia. Tai pasiliksim romperius išbandyti kai Ema paūgės.

Išaugote naujagimystę? Toliau skaitykit kokie vaikiški rūbai mums labiausiai pasiteisino 2-3 mėnesiais >>.

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2021 02 05

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *