Apie motinystę, Knygų ir turinio rekomendacijos, Nėštumas ir gimdymas

5 knygos apie vaikus ir motinystę, kurias verta perskaityti

knyga apie vaiku auklejima

Besilaukdama perskaičiau daug knygų apie nėštumą, vaikus, jų auklėjimą, migdymą, maitinimą ir dar bala žino ką. PER DAUG! Todėl noriu padėti Jums ir dalinuosi kokios knygos apie vaikus man pasirodė naudingiausios.

Skaitykite tik tikrai naudingas ir vertingas knygas! Čia rasite mano rekomendacijas. Dėmesio vertos knygos apie vaikus nėštumą, ir motinystę.

Nors besilaukiant atrodė, kad reikia dar daugiau. Dabar galiu pasakyti, kad geriau pradžioje skirti laiko paskaitinėti atsiliepimams ir atsirinkti mažiau, bet tikrai kokybiškų knygų, nei užkimšti savo galvą tonomis nelabai svarbios informacijos.

Dalinuosi penkiomis, man labiausiai patikusiomis. Šiame sąraše knygos apie vaikus: tiek apie techninius priežiūros dalykus, tiek apie santykio mezgimą ir motinystės ypatumus.

1. Nėštumo ir vaiko priežiūros vadovas – labiau žurnalas, nei knyga, bet jame telpa VISKAS nuo pirmųjų nėštumo akimirkų iki dienos, kai išleisite vaiką į darželį.


2. Cherish the first six weeks: čia ne knyga, o instrukcija! Nuostabi instrukcija kaip išlaikyti savo sveiką protą ir susikurti ramią dienotvarkę. O tuo pačiu išliekti jautriam ir atidžiam mažylio poreikiams. Kad neskambėtų nerealiai, visi galimi nukrypimai dėl ligų, dantų ar augimo šuolių ir kaip išgyventi juos – taip pat čia 💪🏻.


3. Ramaus miego knyga: Kad ir koks dabar miegas ar jo trūkumas būtų – tikrai tampa ramiau kai supranti KODĖL. Būtent tokia man pasirodė ši knyga. Greitai ir paprastai paaiškinanti kas, kaip, kodėl apie vaikų ir netgi mūsų miegą. O kai jau supranti, lengviau kažką nuspręsti keisti, adaptuoti ar tiesiog susitaikyti. Man knyga padėjo nusiraminti, suprasti ir priimti Emos norą miegoti tik prie/ant manęs. Dabar tuo netgi saldžiai mėgaujuosi, kartu snausdama pokaituką 💤.

knygos apie vaikus - knyga apie vaikų auklėjima


4. Tėvystės magija: stebuklai slypi paprastuose dalykuose. Taip ir su šia knyga – aiškiai ir lengvai sudėlioti akcentai bei priminimai, jog nereikia fejerverkų, svarbiausi momentai gyvena kasdienoje.

 
5. Ramūs tėvai, laimingi vaikai – vadovėlis, kurį augindami mažuosius atsiversite dar ir dar kartą. Knyga apie tai, kaip kurti glaudų ir tvarų ryšį su vaikais, puoselėti jų emocinį intelektą bei gerbti vieni kitų jausmus.

.

Norite pabudinti skaitymo meilę ir savo mažyliams? Keliaukite čia >> ir atraskite mano rekomenduojamas knygeles patiems mažiausiems!

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2021 02 05

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *