Vaikiški atradimai, Vaikiškos knygos

Knygelės skaitymui kartu – nuo kūdikystės iki mokyklos

Labai norėjau parekomenduoti jums knygeles, prasmingas tiek savo turiniu, tiek vizualine dalimi. O svarbiausia – tinkamas skaityti ir vartyti nuo mažumės iki mokyklos. Paėmę bet kurią iš žemiau išvardintų knygų, rasite joje skambius tekstus skaitymui patiems mažiausiems bei prasmingas temas pokalbiams su kiek ūgtelėjusiais mažyliais. O paveikslėlių grožis patrauks net ir kūdikio akį, tuo tarpu vyresni juose ras daugybę apgalvotų detalių bei smulkmenų nagrinėjimui ir aptarinėjimui.

Skaičiau pirmiausia visas pati prieš kelis vakarus ir širdis sąlo nuo džiaugsmo, kad su savo dukryte galėsiu jas susiglaudus vartyti ir skaityti. O kai paaugs – ir padiskutuoti.

Mijuki, laikas miegoti

vaikiška knyga vaikiskos knygos

Visų pirma – atkreipkite dėmesį į šios knygos dydį! Didesnė nei A4 formato lapas, ši knyga iš pirmo žvilgsnio pavergia širdį savo nerealiomis iliustracijomis. Lapai pripildyti didelių, detalių pilnų paveikslų labiau nei paveikslėlių, kurie mano Emą tiesiog užhipnotizavo!

Knygelės istorija apie mergaitę Mijuki, kuri vakare taip nenori miego, kad vis prisigalvoja kokių darbelių: tai daržoves palaistyti, tai kiemo sraiges saugiai miego suguldyti, tai su seneliu pašokti. Labai švelni ir jauki istorija baigiasi Mijuki saldžiai užmerkiant akis miegui. 

Visiškai nereali ir, mano akimis, TOBULA KNYGA PRIEŠ MIEGĄ. 

Kartą gyveno vienaragis be rago

vaikiskos knygos vaikisku knygu rekomendacijos skaitau nuo gimimo

Magiškos ir ryškios iliustracijos patiks net patiems mažiausiems! Man asmeniškai labai patiko šios knygelės tema – apie draugystę, šeimą, pagalbą vienas kitam ir, svarbiausia, gebėjimą įžvelgti stebuklus paprastuose dalykuose ✨.

Ar kada pagalvojot, kodėl vienaragiai turi ragus? Atsakymas – gan netikėtas, tačiau saldus it ledai ir tvirtas kaip draugystė! Daugiau nesufleruosiu, kad nesugadinčiau malonumo ir jums! 

Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti

skaitau nuo gimimo knygos vaikams vaikiskos knygos

Pasauliniu fenomenu tapusi knyga net dvejus metus iš eilės išsilaikė „New York Times“ bestselerių sąraše ir pelnė daugiau nei aštuonis prestižinius apdovanojimus. Faktas, kad ją pavartyti norėjau ir aš!

Be galo kūrybinga ir originali knyga, kurioje slepiasi 12 laiškų nuo kreidelių. Kreidelės protestuoja ir skundžiasi savo savininkui, berniuku Dankanui, kad joms įgryso stereotipai. Raudona kreidelė nebenori spalvinti tik ugnies, mėlyna – tik vandens. Ši knygelė labai patogus įrankis mokytis pažinti spalvas su mažyliais. Vyresniems – puikus kūrybingumo lavinimo įrankis – ar tikrai žolė tik žalia?

Daugiau vaikiškų knygelių rekomendacijų rasite čia >>.

Šių knygelių galite ieškoti knygauk.lt.

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2021 04 10

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *