Apie motinystę, Nėštumas ir gimdymas

Laukimas kai laukiesi – kaip svarbu neskubėti ir būti momente

Laukimas nėštumas vežimėlis

Įdomus dalykas tas laukimas – iš pradžių lauki nėštumo. Tada jau lauki kada gi greičiau tas pilvas pūpsos. Galiausiai vis nekantriau lauki susitikimo su mažyliu. O pats buvimas laukime dažnai kažkur ima ir pasimeta!


Ir labai veltui ! Nepradėsiu pasakoti koks gi stebuklas yra nėštumas, nes tai ir savaime aišku. Bet jį priimti su visais sunkumais ir dovanomis reikia nepamiršti! Oi kaip gera lėtai ir atidžiai gyventi tame laukime. Be didelių ambicijų ir lūkesčių stebuklingam rytojui. Nes kiekviena laukimo diena jau stebuklinga pakankamai ✨. Ir dar labai smagu, kad turima “diagnozė” kažkaip leidžia lengviau ir nuoširdžiau klausyti savęs. Pavyzdžiui, nori eiti testdrive’inti naują savo vežimą, kuriuo vis neatsidžiaugi? Ir eini! Nu ir kas, kad dar su pilvu!

Labai tikiuosi šį nuoširdumą ir laisvę nešiotis ir po to su savim! 🤞🏻🤞🏻

UPDATE PO GIMDYMO: aktualijos tos pačios, tik dabar nebe pilvo didesnio lauki. Dabar lauki kada pirmą kartą nusišypsos, nusijuoks ar sugriebs žaisliuką. Tai tik įrodymas, kad nepaisant stebuklų, vykstančių mūsų gyvenime, dydžio, taip jau mes sutverti – žiūrėti į priekį. O gyvendami išmokstam dar ir skubėti link to įsivaizduojamo horizonto, prabėgdami pro esamą dieną ir jos daleles. Paradoksas tame, kad pribėgę tą horizontą viskas ko norėsime – atsisukti ir prisiminti šias kasdienio gyvenimo daleles. Tai kartoju sau kas dieną tarsi mantrą: žiūrėk į akis dabar, paglostyk dar kartą, apkabink ir džiaukis. Džiaukis visa širdimi. Nes rytoj ji bus didesnė. Ta pirma šypsena džiaukis šiandien, nes rytoj ji išmoks juoktis.

Ir kiekvieną kartą kai pagaunu save galvojančią ką nors panašaus į „kaip bus įdomu, kai pradės ragauti maistą…”. Sustoju ir švelniai sau primenu: tai neišvengiamai ateis, o va šitas kūdikiškas niurnėjimas per miegą nebegrįš. Tad sėdėk, žiūrėk ir mėgaukis. Nelauk rytojaus, nelauk kol pagaliau išsimiegosi visą naktį. Toks turbūt ir būtų mano palinkėjimas sau ir jums, visoms dar belaukiančioms savo stebuklėlių ar jau sulaukusioms: būkit šiandien, nes rytojus ateis pats.

Daugiau nėštumo akimirkų rasite čia >>.

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2021 02 05

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *