Apie motinystę, Daiktai daikteliai, Nėštumas ir gimdymas, Vaikiški atradimai

Naujagimio kraitelis antram vaikui – kas kitaip?

Iš pradžių sakiau, kad šį kartą tai jau nieko man nereikia, bus visiškas minimalizmas. Tada pragyvenau gedulą, kad išdalinau visus Emos daiktus… ir galiausiai susiplanavau kraitelį iš naujo. Ne 100% minimalistinį, bet gan siaurą ir tik su pasiteisinusiais, išbandytais daiktais.

naujagimio kraitelis daiktai kūdikiui naujagimiui kūdikis kraitelio sąrašas miglė rimeikė

Čia turbūt ir yra pagrindinis skirtumas tai darant antrą kartą – jau gali daryti prielaidas kas greičiausiai pasiteisins ir palengvins kasdieną su kūdikiu, o ir turi patirties, kad be vienos ar kitos smulkmenos tas vaikas taip pat kuo puikiausiai užauga. Didele dalimi, netgi didžiausia, naujagimio kraitelis yra ne naujagimiui, bet pačiai mamai ir jos lengvesnei buičiai!

Tad sudėjau viską į vieną vietą, kaip patogų paruoštuką – permesti akimis ar kas nepasimiršo, pasižymėti ko manote, kad reikės jums, apsvarstyti mano siūlomus klausimus renkantis vieną ar kitą didesnį pirkinį: viską surašiau nemokamoje atmintinėje, kurią galite parsisiųsti žemiau!

Ką dar rasite naujagimio kraitelio atmintinėje:

  • pasiteisinusių naujagimio drabužėlių sąrašą: kas yra siaustinukas, kas smėlinukas ir kam reikalingas romperis? Trumpai ir iš asmeninės patirties – kas labiausiai pasiteisino su Ema bei kokį minimalų rinkinį verta turėti.
  • autokėdutės pasirinkimas: į ką verta atkreipti dėmesį renkantis kėdutes, kaip įsivertinti saugumą bei praktiškumą.
  • renkantis vežimą: kada verta rinktis komplektą, o kada pirkti atskirai ir kokius klausimus svarbu atsakyti sau prieš perkant.
  • žaidimai ir lavinimas pirmaisiais mėnesiais: koks gi mėgstamiausias visų naujagimių žaislas bei kokias veiklas su jais išbandyti pirmaisiais trimis gyvenimo mėnesiais.
  • ir, žinoma, mano asmeninės rekomendacijos bei pasirinkimai: kartu su partnerių nuolaidomis.

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2024 01 31

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *