Kūdikių raida, Puoduko reikalai, Vaikiški atradimai, Vaikiškos knygos

Emos knygelės: puoduko reikalai

Mano numone, knygelės yra puiki pradžių pradžia pradedant pažintį su puoduko reikalais. Greta realaus gyvenimo pavyzdžių einant su mažuoju į tualetą kartu ir kalbantis apie procesus, tinkamai pasirinktos knygelės taip pat gali tiksliai perteikti bei atvaizduoti šios temos svarbiausius aspektus: kad šlapimas bei išmatos yra visiems įprastas procesas ir tai daro visi, kad puodukas yra rutinos dalis, kokia gi ta pati rutina ir pan.

Pastebėjusi, kad Ema jau domisi savo kūno fiziologiniais procesais, ką aš veikiu tualete ir kas gi jos sauskelnėje, iškart namuose apgyvendinau dvi tualeto reikalų knygeles:

Potty Fun

puodukas puoduko reikalai daryti ant puoduko potty training kada daro i puoduka

Ši labai nuotaikinga, skirta pirmai pažinčiai su tuštinimosi procesais, vaizduojanti, jog VISI, net meškučiai ir pingvinai tą daro. Labai gera pačiai pradžiai, atrandant, pastebint bei susipažįstant su kūne vykstančiais dalykais ir puoduku, kaip objektu bei kam jis naudojamas.

No More Nappies

puodukas puoduko reikalai daryti ant puoduko potty training kada daro i puoduka

O ši labai tinkama antram etapui – pažinčiai su visu puoduko procesu. Man labai patinka, jog knygelė tikroviška, vaizduoja vaikus ir realius procesus. Knygelėje rasite ir visus pagrindinius aksesuarus: kelnaites, tualetinį popierių, servetėles ir pan. Taip pat, ir retkarčiais pasitaikančias balutes bei paskui sekančią skalbimo mašiną 🙂 labai patogi ir naudinga knygelė pozityviam proceso modeliavimui, tik žvaigždutes už padarymą į puoduką aš praleidžiu.

Daugiau apie puoduko reikalus skaitykite čia >>.

Kasdienius mūsų su Ema nuotykius sekite instagrame čia >>.

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2022 03 07

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *