Daiktai daikteliai, Kūdikių raida, Puoduko reikalai, Vaikiški atradimai

Pirmasis puodukas – kaip išsirinkti?

Turbūt nenustebinsiu paskaydama, kad vieno stebuklingo puoduko ir recepto nėra. Kaip ir su dauguma vaikiškų daiktų, dažnai tinkamiausią būtent jūsų mažyliui pavyksta atrasti tik bandymų būdu. Todėl rekomenduočiau pradėti nuo paprasčiausių, o esant poreikiui, judėti prie sudėtingesnių variantų. Svarbiausias kriterijus – patogumas vaikui. Mažylis turėtų tvirtai siekti žemę pėdomis, nekristi į puoduką, gebėti svarankiškai nuo jo atsistoti. Aukšta nugaros atrama nėra būtina, bet dažnu atveju padeda vaikui lengviau atsipalaiduoti sėdint ant puoduko. 

Mes pažintį su puoduku pradėjome nuo abiejų IKEA variantų, su mintimi, kad gal tiks abu, tai bus abiejuose aukštuose po vieną, kad tikrai visad spėtume esant poreikiui jį pasiekti. Didžiai mano nuostabai, nuo pat pradžių Emai „prilipo” tas mažulytis pats paprasčiausias. Kaip tada džiaugiausi, kad neprisipirkau iškart tų prašmatnių variantų 🙂 o dabar po truputį jau „priauginėja” ir didesnįjį bei tikrai be problemų naudojasi ir juo. Žemiau įkeliu abu:

puodukas puoduko reikalai daryti ant puoduko potty training kada daro i puoduka

LILLA puodukas

Pats paprasčiausias ir mažulytis, patogus vežtis kelionėse. Rekomenduočiau pradėti nuo jo, jei turite mažučius vaikus. Pastebėjau, kad mano Ema ant jo sėda daug noriau, kadangi lengvai ir tvirtai siekia žemę kojomis, gali pati atsistoti nesudėtingai. Iš savo intuicijos sakyčiau, kad jis itin geras variantas, jei mažylis žemesnis nei 80 cm.

puodukas puoduko reikalai daryti ant puoduko potty training kada daro i puoduka

LOCKIG puodukas

Šis didesnis, tvirtesnis ir su išimamu vidumi, taigi tikrai patogiau jį išpilti bei išplauti. Didesnė nugaros atrama leidžia komfortiškiau įsitaisyti vaikui. Tačiau kiek aukštesnis, taigi mažulyčiams pradžioje gali nebūti itin patrauklus, bet pabandyti tikrai verta. Siūlyčiau jį rinktis jei jau esate 80cm ir aukštesni.

Daugiau apie puoduko reikalus skaitykite čia >>.

Kasdienius mūsų su Ema nuotykius sekite instagrame čia >>.

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2022 03 07

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *