0-3 mėnesiai, Ką veikti?, Vaikiški atradimai, Vaikiškos knygos

Pirmosios Emos vaikiškos knygos – skaitom nuo gimimo

vaikiskos knygos

Savo meile skaitymui ir knygoms su mažąja dalintis pradėjau nieko nelaukdama ir pirmosios vaikiškos knygos į mūsų rutiną įsiliejo jau ketvirtą Emos gyvenimo savaitę.

Nors pradžioje vaikiškos knygos ir tas skaitymas pramoga buvo labiau man, bet gan greitai skaitymo veikla džiaugtis pradėjo ir Ema. Rimuoti tekstai yra visiškas hitas ir sukelia plačiausią šypseną. O ryškūs paveikslėliai sudomina net porai minučių kiekvienas. Kartais būna, kad paveikslėlius nustelbia labai jau įdomiai judančios mano lūpos. Tada nuo jų mažylės akys neatsitraukia visą skaitymo laiką, tyrinėdamos kaip gi čia tuos garsus išleisti. Taip prie kelių puslapių knygos praleidžiame bent po 10 minučių kasdien.

Nuo pat pirmo karto visišku mūsų abiejų favoritu tapo Indrės Zalieckienės KAPT KAPT KAPT MIESTE! Kapsim visus lašelius Emai ant nosies, skaičiuojam namo aukštus ir ieškom po miestą klaidžiojančio katinėlio. Labai laukiu kai Ema šiek tiek paūgės ir galėsim pradėti rimčiau tyrinėti šios knygos iliustracijas. Oi kiek istorijų ir atradimų ten galima priraityti nagrinėjant kiekvieną puslapį!

kapt kapt kapt mieste

Ir antroji, tos pačios Alma littera leidyklos „Mano pirmoji knygelė” serijos – ČIA PRADŽIA, ČIA NE PABAIGA. Ši knygelė pilna stambių iliustracijų, kiekviename puslapyje tik po 1-2 akcentus ir kelis žodelius. Taigi itin tinka trumpai dėmesį koncentruojantiems mažyliams. Kas priverčia galvą palaužyt net ir suaugusius – „kampai”, kuriais nupieštos kai kurios iliustracijos. Labai originalu ir įdomu. Paskutinis knygelės puslapis kviečia užmerkti akis ir skaičiuoti avis. Kurį laiką prieš pietų miegą su Ema šią knygelę užvertę taip ir darydavom. Tai vidutiniškai užmigdavo panelė su 32 avimis.

skaitau nuo gimimo
skaitymas kudikiui

Ar jau išbandėte įgarsintas knygas? Pažiūrėkite kokias skaitome mes >>.

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2021 02 05

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *