Vaikiški atradimai, Vaikiškos knygos

Skaitau Emai: įgarsintos knygos vaikams

O kartais net ne aš skaitau. Veikiau skaito stebuklingas balsas, pasislėpęs knygų viduje. Šios įgarsintos knygos vaikams, pas Emą atkeliavo po Kalėdų egle. Nes juk knygelių tai tikrai nebus per daug. Ypač rimuotų! Rimuoti eilėraščiai padeda lavinti vaikų ritmo pojūtį bei kalbinius gebėjimus, o pačius mažiausius sudomina ir įtraukia daug labiau nei proza.

knyga su garsais vaikams patiems maziausiems eilerasciu knyga
igarsintos knygos vaikams eilerasciu knyga vaikams

Labai vertinu tokias knygutes, kurias vaikas gali sėkmingai naudoti skirtingais amžiaus tarpsniais.

Kol ji tik vartosi ant žemės, šios knygos puikiai “stovi” atverstos ir yra gan didelės, tad daug ploto jos žvilgsniui klajoti. Vėliau, kai skaitymas vyks per burną – stori kartoniniai puslapiai kuo puikiausiai tai atlaikys. O ir šone esantys mygtukai eilėraščių paleidimui bus puiki priemonė motorikos treniravimui. Tokio formato ir lapų knygutes labai patogu vartyti patiems vaikams, taigi leisdama laiką savarankiškai, mažoji kuo puikiausiai galės pati ją atsiversti ir pasiklausyti mėgiamo eilėraščio.

O vyšnia ant torto – ritmingi lietuvių autorių eilėraščiai bei Agnės Nananai ir Vilijos Kvieskaitės iliustracijos! Knygeles rasite čia >>.

Kodėl aš negaliu jai to eilėraščio paskaityti? Aišku, kad galiu. Bet karantino sąlygomis augantiems vaikams visai į naudą išgirsti ir kitų balsų bei intonacijų. Todėl čia puikiai pasitarnauja įgarsintos knygos vaikams!

Pirmųjų Emos vaikiškų knygelių rekomendacijas galite rasti čia >>.

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2021 02 05

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *