Daiktai daikteliai, Primaitinimas, Vaikiški atradimai

Primaitinimas ir labiausiai pasiteisinę daiktai

primaitinimas pirmi indai kudikiu maistas

Primaitinimas – ta tema, apie kurią klausimų sulaukiu kasdien ir labai dažnai tai apie itin praktinius aspektus – kokius šaukštelius rinkomės, kuris dubenėlis gerai kibo prie stalo ar kaip pavyko išlaikyti tvarką ir kantrybę procese.

Tvarkos ir kantrybės dažniausiai (tvarkos dažniau) išlaikyti nepavykdavo, bet savo favoritus tikrai atradome! Taigi, sudedu į vieną vietą: primaitinimas ir sąrašas labiausiai pasiteisinusių indų, įrankių bei švarą gelbėjančių priemonių – tikiuosi pravers!

Prilimpantis dubenėlis – Mushie

Šį atlupti net ir man kartais yra reikalų, kas yra labai pageidautina kai kalbame apie potencialiai skraidančias košes. Pakankamai gilus, kad mažyliui būtų lengva pakabinti košę pačiam.

Pastebėsite, kad Mushie apskirtai pas mus virtuvėje dominuoja, nes man asmeniškai, tai vienas šauniausių prekės ženklų primaitinime – viskas skoninga, minimlaistiška, paliekama akcentu būti pačiam maistui.

360 puodelis – Munchkin

Be snapelių ir šiaudelių – iškart moko gerti tarsi iš stiklinės, tik niekas neišbėga ir visi lieka sausi! Rankeles patogu suimti net pačioms mažiausioms rankytėms. Tad tai gali būti ir pats pirmasis jūsų mažylio puodelis vos pradėjus primaitinimą. Tiesa, gali prireikti šiek tiek laiko perprasti puodelio veikimą, bet turėkite kantrybės ir tiesiog padėkite.

Seilinukas – Bibado

Uždengia viską, net stalą. Nors jį uždėti-nuimti-išplauti tikrai daugiau reikalų nei įprastą silikoninį – tačiau su juo gerokai mažiau vaiko skalbimo po maisto tyrinėjimo ekspedicijų. Man labiausiai pasiteisino turėti juos kelis ir dienos pabaigoje tiesiog visus sudėti į skalbimo mašiną vienu kartu. Ryte vėl kaip nauji.

Limpanti lėkštė su skyriais – Mushie

Patogu ragaujant maistą gabaliukais ar vienu metu siūlant keletą opcijų. Mėgstantiems valgyti produktus po vieną, net ir troškinius galima pateikti plokščioje lėkštėje.

Visus Mushie indus aš renkuosi ecoteething.com, kur su kodu MAZASDIDELIS10, visoms nenukainotoms prekėms 10% nuolaida.

Šaukšteliai – Mushie | I Can

Ilgas šaukštelis labai patogus maitinimui, mažasis – savarankiškam valgymui. I Can šaukštelį mažyliams labai lengva sugriebti dėl tos įdomios formos, lengva juo pakabinti maistą. Tiesa, mano E nebuvo patogus pats samtelis paskui burnoje pasiimti maistą (platus ir gilus) tad galiausiai ji apsistojo prie ilgojo mushie ir juo valgė pati.

Užkandžių indelis – Mushie

Savarankiškam užkandžiavimui be trupinių visur aplink. Itin patogus į automobilį, vežimą ar tiesiog lakstant kieme. Aš be baimės deduosi jį į rankinę. Pastarąjį pusmetį jie buvo visur išparduoti, tad linkiu, kad beskaitant apie juos – rastum! 🙂

Kieto maisto maitintuvas – Canpol

Arba sietelis uogoms bei vaisiams – puikus būdas saugiai supažindinti mažylį su gabaliukais bei žaliomis uogomis ir vaisiais. Dantenomis kramtydamas ir trindamas sietelyje esančius produktus, mažylis ne tik ragauja naujų skonių, bet ir lavina burnos raumenis, mokosi kramtyti.

Primaitinimas, savarankiškas valgymas ir švara – kaip? Kur rasti švaros?

Rankšluostėliai – Ikea

Daug rankšluostėlių – patogu sudrėkinus valyti veiduką ir rankas, o poto nuvalyti su tuo pačiu rankšluostėliu staliuką bei grindis ir mesti skalbti vakare su seilinukais.

Grindų apsauga – Ikea

Iš biuro baldų pasiskolinta apsauga kėdėms su ratukais, puikiai tarnauja ir po maitinimo kėdute, kad nereikėtų šveisti kuskuso iš tarpų tarp lentų.

Daugiau naudingų patarimų apie primaitinimą skaitykite čia >>. Trūksta įkvėpimo gaminant mažyliui? Pasinaudokite net 9 savaičių pavyzdiniais meniu čia >>!

Paskutinį kartą atnaujino: Migle, 2022 02 07

Facebookredditpinterestmail

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *